I can't live without....

20. července 2012 v 23:33 | KejT |  Kejt
Aby tady nebyly jen samé věci o kosmetice, rozhodla jsem se, taky něco napsat o sobě...:)
Sepíšu tu menší seznam věcí, bez kterých si už svůj život nedokážu představit..:) Není to samozřejmě všechno, ale jen ty základní věci, které můj život dělají veselejší..:))

1. Kamarádi
Nějak si nedokážu představit, že bych měla fungovat bez svých kámošů. Trávím s nima většinu času, můžu jim věřit a vždy mě rozesmějou. Hlavně teda někteří..:)

2. Music

Hudba pro mě znamená opravdu hodně:) Nejčastěji poslouchám rock, punk-rock..prostě tvrdší hudbu (The Pretty reckless, Simple plan, sum 41, breaking benjamin, The killers, Evanescence...). Ale nepohrdnu i něčím "měkkčím" s dobrými texty, líbivou melodii či skvělým hlasem zpěvačky. Jako příklady bych uvedla Adele, Kelly Clarkson, Jessi J, Pink..:)

3. Filmy
Ano, přiznávám, mám za sebou období, kdy jsem byla hrozně zatížená na filmy. Viděla jsem jich stovky, psala o nich "recenze", denně sjížděla weby o novinkách a mým životním snem bylo studovat filmové vědy ve spojení s žurnalistikou a živit se tím. Osud mi to bohužel nepřál, na školu jsem se nedostala a od své filmové lásky jsem lehce upustila. Mým nejoblíbenějším snímkem je asi černá labuť. Ale nepohrdnu ani nějakou pravou francouzskou komedií jako je Drž hubu nebo četník ze St. Tropez.

4. Francie
Francie je pro mě nejkrásnější místo na světe. Byla jsem tam už několikrát a absolutně jsem podlehla kouzlu francouzů, elegance, francouzštiny a památek... Mým životním snem je, se jednou přestěhovat do Paříže či jiného města či vesničky:)

5. škola
Ač je to celkem dost k nevíře, život bez školy si už nějak nedokážu představit. Rok na právech mě ujistil v tom, že je to škola, kterou vystudovat chci. Navíc se mi hrozně líbí i Olomouc, která se naprosto liší od Havířova, ve kterém jsem vyrůstala. Příjde mi, že i ti lidé tam jsou daleko přátelštější a bezstarostnější.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama